Neden Maraş Rent a Car

NEDEN MARAŞ RENT A CAR ?

 

  • İhtiyaç duyabileceğiniz tüm otomobil kiralama hizmetlerini tek çatı altında sunmaktayız.
  • Kiraladığınız otomobili ek ücret almadan yerinize teslim eder, yerinizden alırız.
  • Süreçlerimiz şeffaf, basit ve hızlı.
  • Euro/USD/TL sizin istediğiniz para biriminde fiyatlandırma sunabiliriz.
  • Kiraladığınız araçta oluşabilecek olası bir sorunda aynı gün içerisinde yedek araç hizmeti sunmaktayız.
  • Seçtiğiniz otomobili şoförlü olarak kiralayabilir, yolcu koltuğunun tadını çıkarabilirsiniz.

 

MUTLAK MÜSTERI MEMNUNIYETI

 

Bu sayede yapmış olduğunuz seyahatlerinizi güven içerisinde tamamlayabilirsiniz.7gun / 24 saat yol yardım ile bizimle güvendesiniz ayrıca araç filosuyla farklı model ve markada araçları ile sizlerin hizmetinizdedir. Bizim en büyük ilkemiz sizin aileniz ve kendi işlerinizin kusursuz rahat ve en ufak sorun yaşamadan rahat etmenizdir MARAŞ  rent a car Müşteri İlişkileri departmanı olarak siz müşterilerimizin, şirketimiz ve kiralama servisimizle ilgili her türlü talep ve beklentilerini yazılı olarak takip eder ve çözümleriz. Müşteri talep formuna işlenmiş talep ve beklentilerinizin belirlenen sürede sonuçlanması için gerekli takibi yapar ve süreç boyunca sizleri konuyla ilgili bilgilendiririz. Ayrıca, Müşteri İlişkileri Departmanı olarak yaptığımız düzenli anketlerle müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmeti mükemmelleştirmenin yollarını ararız. Müşteri İlişkileri olarak amacımız sizlerden gelen şikayetleri çözmek değil, “Mutlak Müşteri Memnuniyetini” gerçekleştirerek sizlerden hiç şikayet almamak ve müşterilerimizin beklentilerinden asla taviz vermemektir.

Müşteri portföyü hızla büyüyen günümüz koşulları ve gelişmelerini takip eden ve sürekli kendini geliştiren organizasyona sahip, Müşterilerine kaliteli ,ekonomik ve güvenilir hizmeti ilke edinen, Satış öncesi ve satış sonrası hizmetleri ile müşterilerin memnuniyetini sağlayan, Eğitim ve motivasyonu arttırıcı etkinlikler ile çalışanların katkılarını arttıran ve her birinin takımın bir üyesi olduğu bilinciyle çalışmalarını sürdüren, Güleryüz, dostluk, çözüm ortaklığı sunan, MARAŞ rent a car bölgesinde ve sektöründe kaliteli, güvenilir, yenilikçi, sürekli gelişen bir organizasyon olarak çalışmakta ve sağlam adımlarla ilerlemek istemektedir.

<p>&lt;script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-9701212187109893"<br />crossorigin="anonymous"&gt;&lt;/script&gt;</p>